Güncel

100. dönem ÖGG sınav sonucu açıklandı mı? Sorgulama ekranı…

100. Temel Eğitim ve 76. Yenileme Eğitimi Özel Güvenlik Sınavı gerçekleşti. Artık gözler sonuçlara çevrildi. 30 Ekim 2022 tarihindeki sınavda ter döken adaylar için 100. dönem ÖGG sınav sonucu açıklandı..

100. dönem ÖGG sınav sonucu açıklandı mı? Sorgulama ekranı…

100. Temel Eğitim ve 76. Yenileme Eğitimi Özel Güvenlik Sınavı gerçekleşti. Artık gözler sonuçlara çevrildi. 30 Ekim 2022 tarihindeki sınavda ter döken adaylar için 100. dönem ÖGG sınav sonucu açıklandı mı? Sorgulama ekranı… işte ayrıntılar…

 

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Özel Güvenlik 100. Temel Eğitim ve 76. Yenileme Eğitimi Sınavı’na ait sınav talimatında ÖGG sınav soru, cevapları ve sonuçları 31 Ekim’de duyuruldu ancak sınav sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı henüz belli olmadı…

100. TEMEL EĞİTİM VE76. YENİLEME EĞİTİMİ SINAV SORU VE CEVAP EKRANI

 

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI NASIL VE NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel güvenlik sınav sonuçları, EGM’nin internet sitesi adresinden T.C. kimlik numarası ve güvenlik kodu ile öğrenebilirsiniz..

 

ÖGG SONUÇLARINA İTİRAZ NASIL YAPILIR?

Yazılı sınav sorularına veya yazılı sınav sonucuna itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 50 TL ücret yatıracaklar.

Adaylar, ilgili banka hesabına yazılı sınav sorularına ve/veya yazılı sınav sonucuna itiraz ücretini yatırdıktan sonra sınav itiraz ücreti dekontlarını İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve ilgili personel adayların veri girişlerini ÖGNET’e yapacak.

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri işleme alınmayacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL