Güncel

Anne köpek Tarçın’a özel güvenlikler sahip çıktı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, Atatepe Parkını mesken edinen Tarçın isimli köpeğe özel güvenlik görevlileri sahip çıktı. Tarçın’ı kendi imkanlarıyla yaptıkları kulübede besleyen özel güvenlik görevlileri, evden getirdikleri yemek artıklarını da Tarçın’a..

Anne köpek Tarçın’a özel güvenlikler sahip çıktı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, Atatepe Parkını mesken edinen Tarçın isimli köpeğe özel güvenlik görevlileri sahip çıktı.

Tarçın’ı kendi imkanlarıyla yaptıkları kulübede besleyen özel güvenlik görevlileri, evden getirdikleri yemek artıklarını da Tarçın’a getiriyor.

Atatepe Parkı’nda görev yapan özel güvenlik görevlisi Salih Kıvrak: “ Bu köpeği sahiplendik, benim de iki oğlum var. Tarçın’da anne bir köpek. Bu haliyle açıkta kalmasını istemedik. Kullanılmayan bir kafesten barınak yaptık. Üzerine naylon koyduk, bazı vatandaşlarda evlerinden minder getirdiler. Soğuk havalarda Tarçın burada ısınıyor. Buradaki güvenlik görevlisi arkadaşlar ve yaşlı bir teyzemizin getirdiği yemek artıklarıyla besliyoruz. Tarçın bize alıştı, biz de ona alıştık. Bir canı koruduğumuz ve beslediğimiz için mutluyuz’ şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL