Güncel

Bakan Adil Karaismailoğlu Güvenlik-İş Sendikasını Ziyaret Etti

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU, Güvenlik-İş Sendikasını ziyaret etti. Ziyarette Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Sendika ve özel güvenlik görevlileri adına Bakan KARAİSMAİLOĞLU’na teşekkür etti. Güvenlik-İş..

Bakan Adil Karaismailoğlu Güvenlik-İş Sendikasını Ziyaret Etti

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU, Güvenlik-İş Sendikasını ziyaret etti. Ziyarette Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Sendika ve özel güvenlik görevlileri adına Bakan KARAİSMAİLOĞLU’na teşekkür etti.

Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesinde ki haberin tamamı şu şekilde;

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU Güvenlik-İş Genel Merkezimizi ziyaret etti. Ziyarette Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK ve Fevzi KARATAŞ hazır bulundu.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, 19. Güvenlik ve Savunma İşkolunda faaliyet gösteren Sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi vererek yetkili olduğumuz Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı kurumlarda çalışan üyelerimiz ve işyerleriyle ilgili bilgilendirmede bulundu.

Genel Başkanımız ÇAĞIRICI, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU’na Güvenlik-İş Sendikamız ve özel güvenlik görevlileri adına Sendikamıza anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL