Güncel

Çığlıklar, sopalar… 10 kişilik grup acili birbirine kattı.

Adana’da, eli sopalı 10 kişi şehir hastanesinin acil servisini bastı. Kimsenin ne olduğunu anlamadığı olayda ortalık bir anda karıştı. Güvenlik görevlileri tarafından güçlükle çıkarılan grup, acil bahçesinde beklemeye devam etti…

Çığlıklar, sopalar… 10 kişilik grup acili birbirine kattı.

Adana’da, eli sopalı 10 kişi şehir hastanesinin acil servisini bastı. Kimsenin ne olduğunu anlamadığı olayda ortalık bir anda karıştı. Güvenlik görevlileri tarafından güçlükle çıkarılan grup, acil bahçesinde beklemeye devam etti. O anlar ise bir cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Adana’da eli sopalı 10 kişi Adana Şehir Hastanesi acil servisini bastı. Güvenlik görevlileri tarafından güçlükle çıkartılan grup acil bahçesinde beklemeye devam etti. Cep telefonu kameralarına yansıyan görüntüler tepki çekti.

Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Sarıçam ilçesinde meydana geldi. Eli sopalı yaklaşık 10 kişi Şehir Hastanesi acil servisine gelerek hastaneye girmek istedi. Bir güvenlik görevlisi kadınlara engel olmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Sopalarla acile dalan grup bir süre sonra gelen yardımcı güvenlikçiler tarafından acil servisten çıkartıldı.

TEPKİ ÇEKTİ

Ancak 10 kişilik grup ellerinde sopalarla acil servis bahçesinde beklemeye devam etti. Bu anlar vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Bu görüntüler sosyal medyada tepkiye neden oldu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL