Advert
Özel Güvenlik Yaşam

Çıkan Yangın Faciasında Özel Güvenlik Görevlisi Baba ve 2 Çocuğu Vefat Etti

Ağrı Abide Mahallesi Endüstri Caddesi’ndeki Özgür Murat’a ait e katlı evin üst katında saat 02.30 sıralarında yangın çıktı. Ağrı Havalimanında çalışan özel güvenlik görevlisi Özgür Murat evinde çıkan yangında 2..

Çıkan Yangın Faciasında Özel Güvenlik Görevlisi Baba ve 2 Çocuğu Vefat Etti
Advert

Ağrı Abide Mahallesi Endüstri Caddesi’ndeki Özgür Murat’a ait e katlı evin üst katında saat 02.30 sıralarında yangın çıktı. Ağrı Havalimanında çalışan özel güvenlik görevlisi Özgür Murat evinde çıkan yangında 2 çocuğu ile birlikte hayatını kaybetti

Sobadan kaynaklandığı tahmin edilen yangında, uykularından uyanan Özgür Murat, eşi Melek ve 2 çocuğunu yaralı olarak kurtardı.

‘2 Çoçuğunu Kurtarmak İçin Alevlerin Arasına Daldı’
Özgür Murat, içeride uyuyan çocukları Berat ve Esmanur’u kurtarmak için yeniden alevlerin arasına daldı. Ancak geri çıkmayı başaramayan Özgür Murat ve 2 çocuğu yaşamını yitirdi. İhbar üzerine gelen Ağrı Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürüldü.

Yaralı olarak kurtulan Melek Murat ve 2 çocuğu hastanede tedaviye alındı. Özgür Murat ve 2 çocuğunun cansız bedenleri, yapılan incelemenin ardından morga kaldırıldı.

Türk Kızılayı Ağrı Şubesi Yardım Kampanyası Başlattı!
Kızılay Ağrı Şubesi öncüğünde geride kalan ailesinin sıcak bir yuvada kalması için yardım kampanyası başlatarak yardım kampanyasına herkesin katkı sunmasını talep etti.

Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan TATLI yaptığı açıklamada;Eşini ve 2 çocuğunu yangında kaybeden Anne ve 2 çocuğunun şimdi yaralarını sarma vakti. Kızılay’ın başlattığı kampanya ile desteklerinizle, Ailemize ev alarak içindeki mobilyalarıyla aileye teslim etmek istiyoruz..

Hesap Adı: TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ
Banka Adı: ZİRAAT BANKASI

TL Hesabı
TR720001000115000018685417

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Advert

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL