Güncel

Denizde kaybolan gencin cesedi özel güvenlik görevlisi tarafından fark edildi

Denizde kaybolan gencin cesedi özel güvenlik görevlisi tarafından bulundu. Ereğli’ye Demir Çelik Fabrikaları’nda (ERDEMİR) çalışmak üzere Kahramanmaraş İlinden gelen Yusuf Erdevir ve Ali Karaosmanoğlu Mevrealtı mevkiinde denize girmek istemiş, Yusuf..

Denizde kaybolan gencin cesedi özel güvenlik görevlisi tarafından fark edildi

Denizde kaybolan gencin cesedi özel güvenlik görevlisi tarafından bulundu.

Ereğli’ye Demir Çelik Fabrikaları’nda (ERDEMİR) çalışmak üzere Kahramanmaraş İlinden gelen Yusuf Erdevir ve Ali Karaosmanoğlu Mevrealtı mevkiinde denize girmek istemiş, Yusuf Erdevir’in boğulma tehlikesini gören Ali Karaosmanoğlu denize girerek Yusuf Erdevir’in kurtarmak istemişti. İki genç de boğulma tehlikesi geçirmiş, gençlerden Ali Karaosmanoğlu kurtarılmış, Yusuf Erdevir ise denizde kaybolmuştu.

Akşam saatlerinden itibaren Sahil Güvenlik, Balık adamlar ve Ereğli Belediyesi İtfaiye ekiplerince aranan Yusuf Erdevir’in cansız bedeni sabaha karşı kıyıya vurdu. Ereğli Belediyesi Sevgi Plaj tesislerinde güvenlik görevlisi tarafından bulunan Yusuf Erdevir’in cansız bedeni savcı incelemesinin ardından otopsi için devlet hastanesine kaldırıldı. Acı haberi alan ve olay yerine gelen Erdevir’in yakınları sinir krizi geçirdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL