Güncel

DHMİ Genel Müdürü ve Y.K. Başkanı Keskin’den ‘1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ Mesajı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin KESKİN, ‘1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ nedeniyle bir mesaj yayımladı. KESKİN mesajında; Havalimanlarımızda güvenliği sağlamak için özveriyle görev..

DHMİ Genel Müdürü ve Y.K. Başkanı Keskin’den ‘1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ Mesajı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin KESKİN, ‘1 Mart Havacılık Güvenliği Günü’ nedeniyle bir mesaj yayımladı.

KESKİN mesajında;
Havalimanlarımızda güvenliği sağlamak için özveriyle görev yapan güvenlik personelimiz, asrın felaketine maruz kaldığımız bu zor dönemde diğer mesai arkadaşlarımızla omuz omuza vererek milletimize hizmet etmeye devam ediyor.

“1 Mart Havacılık Güvenliği Günü” vesilesiyle; depremin yaralarını sarmak için tüm imkânlarımızı seferber ettiğimiz havalimanlarımızda gece gündüz demeden büyük bir sorumluluk bilinciyle gayret gösteren güvenlik görevlilerimize takdir ve teşekkürlerimi iletiyor; felakette vefat eden kardeşlerimize Yüce Allah’tan rahmet; ailelerine, sevenlerine ve arkadaşlarına başsağlığı diliyorum.

Hüseyin KESKİN
DHMİ YK Başkanı ve Genel Müdürü

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL