Güncel

DHMİ Havalimanları Güvenlik Yöneticileri Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti

DHMİ Genel Müdürlüğü Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanlığı Havalimanları Güvenlik Yöneticileri Koordinasyon Toplantısı gerçekleşti. Toplantıya Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Ömer ÇAĞIRICI, DHMİ Genel Müdür Yardımcısı Sayın Enes..

DHMİ Havalimanları Güvenlik Yöneticileri Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti

DHMİ Genel Müdürlüğü Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanlığı Havalimanları Güvenlik Yöneticileri Koordinasyon Toplantısı gerçekleşti.

Toplantıya Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Ömer ÇAĞIRICI, DHMİ Genel Müdür Yardımcısı Sayın Enes ÇAKMAK, Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Sayın Mahmut ARABOĞA, SHGM Havacılık Güvenliği Daire Başkanlığından Sayın Ramazan DURSUN, SİHAGÜVDER Derneği Başkanı Sayın Cem UYSALLI, EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı ve EGM Koruma Dairesi Başkanlığından emniyet mensupları ile DHMİ Havalimanlarından Güvenlik yöneticileri katılım sağladı.

 

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI ‘DHMİ Havalimanları Güvenlik Yöneticileri Koordinasyon toplantısı’nda; DHMİ bünyesinde çalışan sendika üyeleri ile ilgili ve Güvenlik-İş Sendikasının çalışmaları hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulundu.

 

 

ÇAĞIRICI toplantı sonrası yaptığı açıklamada, ”Güvenlik-İş Sendikamız adına DHMİ Genel Müdür Yardımcımız Sayın Enes Çakmak’a ve Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanlığımızın tüm ekibine Havacılık Güvenliği adına yaptıkları bu anlamlı katkıdan dolayı Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL