Güncel

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Suat Çelik’ten Güvenlik İş Sendikasına Ziyaret

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik ve beraberindeki heyet Türk İş Konfederasyonu’na bağlı Güvenlik-İş Sendikasını ziyaret etti. Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat..

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Suat Çelik’ten Güvenlik İş Sendikasına Ziyaret

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik ve beraberindeki heyet Türk İş Konfederasyonu’na bağlı Güvenlik-İş Sendikasını ziyaret etti.

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik, 1. Sınıf Emniyet Müdürü Başkan Yardımcısı Sayın Ergün DAĞISTANLI, 1. Sınıf Emniyet Müdürü Başkan Yardımcısı Sayın Maksut YÜKSEK, Özel Güvenlik Hizmetleri Şube Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Recep ÇENGEL Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI’yı ve Genel Merkez yönetimini ziyaret etti.

Güvenlik İş Sendikası Genel Merkezinde yapılan ziyarette, Özel Güvenlik Görevlilerinin sorunları ve talepleri, Sendikanın çalışmaları ve özel güvenlik görevlilerinin çalışma hayatına dair bir çok konuda Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik’e bilgilendirmede bulunuldu.

Güvenlik-İş Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, ”EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat ÇELİK’e yaptıkları olumlu çalışmalar ve Güvenlik-İş Sendikamıza gösterdikleri ilgi ve çalışmalarımıza yaptıkları katkılardan dolayı tüm özel güvenlik görevlisi meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL