Güncel

EGM ÖZEL GÜVENLİK DENETLEME BAŞKANLIĞINDAN GÜVENLİK-İŞ’E ZİYARET

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, Güvenlik-İş Sendikasını ziyaret etti, güvenlik sektörü ve özel güvenlik görevlileri ile ilgili güncel konular görüşüldü. Sendikanın resmi web sitesinden yapılan açıklamaya göre; Emniyet Genel Müdürlüğü..

EGM ÖZEL GÜVENLİK DENETLEME BAŞKANLIĞINDAN GÜVENLİK-İŞ’E ZİYARET

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, Güvenlik-İş Sendikasını ziyaret etti, güvenlik sektörü ve özel güvenlik görevlileri ile ilgili güncel konular görüşüldü.

Sendikanın resmi web sitesinden yapılan açıklamaya göre;

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Ergün DAĞISTANLI, Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Nevzat YAZICI, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Arge ve Bilgi Sistemleri Şube Müdürü 2. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Dr. Uğur DEMİRCİ, Denetleme Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Ercan ALBAYRAK, Özel Güvenlik Hizmetleri Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Recep ÇENGEL Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ya ve Yönetim Kurulu Üyelerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK ve Fevzi KARATAŞ hazır bulundu.

Genel Merkezimize yapılan görüşmede, güvenlik sektörü ve meslektaşlarımız özel güvenlik görevlilerinin çalışma hayatına dair bir çok konuda istişare gerçekleştirildi.

Güvenlik-İş Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, ”Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Ergün DAĞISTANLI, Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Nevzat YAZICI, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Arge ve Bilgi Sistemleri Şube Müdürü 2. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Dr. Uğur DEMİRCİ, Denetleme Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Ercan ALBAYRAK, Özel Güvenlik Hizmetleri Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Recep ÇENGEL’e özel güvenlik görevlilerine olan olumlu bakış açıları ve duyarlılıklarından dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL