Güncel

Elektrik çarpan özel güvenlik görevlisi işten çıkarıldı

İstanbul Esenyurt’ta, özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Fatma Işık’ı, kulübede ısınmak için kullandığı elektrikli sobanın yerini değiştirmek istediği sırada elektrik çarptı. Ölümden dönen kadın, güvenlik kamerasından sigara içtiğinin tespit edilmesi..

Elektrik çarpan özel güvenlik görevlisi işten çıkarıldı

İstanbul Esenyurt’ta, özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Fatma Işık’ı, kulübede ısınmak için kullandığı elektrikli sobanın yerini değiştirmek istediği sırada elektrik çarptı. Ölümden dönen kadın, güvenlik kamerasından sigara içtiğinin tespit edilmesi üzerine işten çıkarıldığını öne sürdü.

Esenyurt’ta bir sitede özel güvenlik görevlisi olarak çalışan bir kadın, güvenlik kulübesinde durduğu sırada elektrikli ısıtıcının yerini değiştirmek istedi. Isıtıcıdaki elektrik kaçağı nedeniyle akıma kapılan kadın yere düştü. Bir süre kendine gelemeyen kadın güvenlik kamerasına yansırken, olayı izleyen firma, kulübede sigara içmesini gerekçe göstererek kadını işten çıkardı.

 

BİR ANDA YERE YIĞILDI

Olay, 24 Ocak Pazartesi günü sabah saatlerinde Esenyurt ilçesi Esenkent Mahallesi’nde bulunan bir sitede meydana geldi. İddiaya göre, güvenlik görevlisi olarak çalışan Fatma Işık, güvenlik kulübesinde kullandığı elektrikli ısıtıcının yerini değiştirmek istedi. Isıtıcıdaki elektrik kaçağı nedeniyle Fatma Işık çarpıldı. Akıma kapılan kadın, yere yığıldı. Daha sonra kendine gelen kadın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

 

FİRMA İŞİNDEN ETTİ

Ölümden dönen Işık’ın bağlı olduğu firma olayın güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Kayıtlarda Işık’ın sigara içtiğinin gözükmesi üzerine firma yetkilileri, kadını işten çıkardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL