Güncel

Emniyetten özel güvenlik görevlilerine eğitim

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından okullarda ve Adıyaman Üniversitesinde (ADYÜ) görev yapan özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitim verildi. Adıyaman Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, okullarda ve Adıyaman Üniversitesinde..

Emniyetten özel güvenlik görevlilerine eğitim

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından okullarda ve Adıyaman Üniversitesinde (ADYÜ) görev yapan özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitim verildi.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, okullarda ve Adıyaman Üniversitesinde (ADYÜ) görev yapan 235 özel güvenlik görevlisi için eğitim programı düzenlendiği bildirildi.

Müdürlükten yapılan açıklamada, ”İl Emniyet Müdürlüğümüz, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü koordinesinde, ilgili tüm birimlerimiz tarafından Üniversite ve liselerde görev yapan Özel Güvenlik Görevlilerine yönelik eğitim verildi. 3-4-5 Ekim tarihlerinde 235 özel güvenlik görevlisine geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarda huzurlu ve güvenli bir ortamda eğitimlerine devam edebilmeleri için; okullarımızda alınması gereken güvenlik önlemleri ve önleyici faaliyetler hakkında bilgi verildi.” bilgisi verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL