Güncel

Faruk Kacır ”Kamu bankaları ortak ATM projesi hayata geçiyor”

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Faruk Kacır, ”Kamu bankaları ortak ATM projesi kapsamında çalışmalarımız devam etmekte olup ayrıca özel bankalar, katılım bankaları ve diğer perakende..

Faruk Kacır ”Kamu bankaları ortak ATM projesi hayata geçiyor”

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Faruk Kacır, ”Kamu bankaları ortak ATM projesi kapsamında çalışmalarımız devam etmekte olup ayrıca özel bankalar, katılım bankaları ve diğer perakende müşterileri portföye katarak hizmet ağımızı büyütme planı içerisindeyiz” dedi.

 

PTT’DEN ÖZEL BANKALARA DA GÜVENLİK

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Faruk Kacır, para, kıymetli maden, kıymetli evrak ve benzeri kıymetlerin güvenilir şekilde taşınması, işlenmesi, saklanması, ATM ikmal ve arızaların giderilmesi, Merkez Bankası adına konsinye madeni para depolarının işletilmesi, şehirlerarası kıymet transferleri hizmetlerini sunduklarını belirtti. Kacır, “13 ilde 14 şubeyle Merkez Bankası standartlarında kurulmuş nakit operasyon merkezleri ve 130 zırhlı araç ve alanında uzman 434 personelle hizmet vermekteyiz. Kamu bankaları ortak ATM projesi noktasında da görüşmelerimiz devam etmekte olup yine bunun yanı sıra; özel bankalar, katılım bankaları ve diğer perakende müşterileri portföye katarak hizmet ağımızı büyütme planı içerisindeyiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL