18 Ocak 2022 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 418.253
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 69.658
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 157
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 77.612

Güncel

Giresun’da Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu (KAAN) eğitimi verildi

Giresun’da KAAN projenin uygulanmasının önemi, uygulanabilirliği ve sürekliliğinin sağlanması amacıyla eğitimler verildi. Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu Uygulaması (KAAN) kapsamında özel güvenlik hizmeti sunulan sitelerden (3) site yöneticisine (59)..

Giresun’da Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu (KAAN) eğitimi verildi

Giresun’da KAAN projenin uygulanmasının önemi, uygulanabilirliği ve sürekliliğinin sağlanması amacıyla eğitimler verildi.

Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu Uygulaması (KAAN) kapsamında özel güvenlik hizmeti sunulan sitelerden (3) site yöneticisine (59) Güvenlik Amiri /Müdürüne , (13) Genel Kolluk Personeline ve Kurum Kuruluşlarda görev yapan 576 Özel Güvenlik Görevlisine Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Üzeyir TAŞDELEN ve Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Muzaffer DEMİR tarafından projenin uygulanmasının önemi, uygulanabilirliği ve sürekliliğinin sağlanması amacıyla eğitimler verildi.

Ayrıca Özel Güvenlik Şube Müdürlüğümüzce KAAN Uygulaması tanıtımı yapılarak, KAAN afişleri dağıtılmış ve AFAD personeli tarafından eğitimler verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Advert