Güncel

Gözler EGM’de! 94. dönem ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, tarih belli oldu mu?

Gözler EGM’de! 94. dönem ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, tarih belli oldu mu? Haberimizin devamında…   94. dönem ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu sınava katılan..

Gözler EGM’de! 94. dönem ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, tarih belli oldu mu?

Gözler EGM’de! 94. dönem ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, tarih belli oldu mu? Haberimizin devamında…

 

94. dönem ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu sınava katılan adaylar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Özel Güvenlik Görevlisi olabilmek için sınava dahil olan adaylar sınavın ardından soru kitapçığı ve cevap anahtarlarını öğrenmişti. Sonuçların açıklanacağı tarih belli oldu. Peki 94. dönem ÖGG sınav sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak?

Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. 17 Ekim’de gerçekşeştirilen 94. dönem ÖGG sınavının ardından sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarı adayların erişimine açılmıştı. Adaylar şimdilerde sonuçların açıklanacağı tarihi beklerken açıklama EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından yapıldı. Peki ÖGG sonuçları ne zamn açıklanacak?

ÖGG 94. DÖNEM SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

94. dönem ÖGG sınav sonuçları Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı üzerinden yapılan açıklama ile duyuruldu. Sonuçlar 5 Kasım’da açıklanacak. Sınav sonuçları“www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” adresi üzerinden adaylara duyurulacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL