Advert
Güncel

Güvenlik görevlileri hayat kurtardı

Yakalandığı koronavirüs nedeniyle tedavi görürken intihara kalkışan ve bunalıma giren hasta, yardımına koşan özel güvenlik görevlileri sayesinde intiharın eşiğinden döndü. Girdiği bunalım gerekçesiyle hastane penceresinden atlamaya kalkışan şahıs, çıktığı 6…

Güvenlik görevlileri hayat kurtardı
Advert

Yakalandığı koronavirüs nedeniyle tedavi görürken intihara kalkışan ve bunalıma giren hasta, yardımına koşan özel güvenlik görevlileri sayesinde intiharın eşiğinden döndü.

Girdiği bunalım gerekçesiyle hastane penceresinden atlamaya kalkışan şahıs, çıktığı 6. kat penceresindeyken, hastane özel güvenlik görevlilerinin müdahalesi ile kurtarıldı.

İddialara göre, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kovid-19 servisinde tedavi gören hasta, sürekli sıcak çay ve kahve suyu bulunmadığı, çok fazla eklem ağrısı olduğu ve kimsenin kendisine masaj yapmadığı gibi şikayetlerle, 6. kattaki odasının penceresinden aşağıya atlamak istedi.

Servis hemşirelerinin durumu bildirmesi ile harekete geçen hastane özel güvenlik görevlileri, bir süre Y.K. ile konuşarak ikna etmeye çalıştılar. Atlamaktan vazgeçmeyen Y.K.’nin kendisini boşluğa bıraktığı anda bir özel güvenlik görevlisi hamle yaparak, düşmesine izin vermedi.

Özel güvenlik görevlisinin son anda yaptığı hamle Y.K.’yı yeniden hayata bağlarken, polisin olayla ile ilgili tahkikatı devam ediyor.(Kaynak : haberkaraman.com)

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Advert

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL