Güncel

Güvenlik görevlisi hasta yakınları tarafından feci bir şekilde darp edildi

İzmir Karabağlar ilçesinde bulunan bir hastanede özel güvenlik görevlisi, uyarıda bulunduğu hasta yakını tarafından feci bir şekilde darp edildi. Olay, geçtiğimiz gün İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ)..

Güvenlik görevlisi hasta yakınları tarafından feci bir şekilde darp edildi

İzmir Karabağlar ilçesinde bulunan bir hastanede özel güvenlik görevlisi, uyarıda bulunduğu hasta yakını tarafından feci bir şekilde darp edildi.

Olay, geçtiğimiz gün İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Genel Cerrahi bölümünde meydana geldi. İddialara göre, kat hemşiresi hasta yakınlarını kattan çıkarmak için özel güvenlik görevlisi Ali G.’den yardım istedi.

Yardıma giden Ali G., hasta yakınlarına kattan çıkmaları yönünde uyarıda bulunduğu sırada bir hasta yakını tarafından “Başka hasta yakınları içeride varken bizi çıkarıyorsun” diyerek darp edildi. İhbar üzerine hastaneye giden polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Öte yandan, darp edilen özel güvenlik görevlisi hemşireler tarafından hastanenin acil servisine götürülerek tedavi altına alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL