Güncel

Özel güvenlik görevlisi kadın taciz iddiasıyla karakola gitti

Antalya’da otogarda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan bir kadın, kendisiyle aynı yerde özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan meslektaşının kendisine tacizde bulunduğunu ileri sürerek soluğu karakolda aldı. Talihsiz kadın, söz..

Özel güvenlik görevlisi kadın taciz iddiasıyla karakola gitti

Antalya’da otogarda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan bir kadın, kendisiyle aynı yerde özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan meslektaşının kendisine tacizde bulunduğunu ileri sürerek soluğu karakolda aldı. Talihsiz kadın, söz konusu kişinin kendisini sürtünme yoluyla taciz ettiğini belirtti.

Antalya’da şehirler arası otogarda özel  güvenlik görevlisi olarak görev yapan 32 yaşındaki F.A. isimli kadın, kendisiyle aynı özel yerde güvenlik görevlisi olarak çalışan 50 yaşındaki M.K.’nın tacizleri nedeniyle kabusu yaşadı. Genç kadının tacizlerin dayanılmaz boyutlara gelmesinin ardından polise başvurduğu öğrenildi.

KONU İLK ÖNCE AMİRLERİNE BİLDİRDİ

Olay Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde 13 Haziran günü saat 22.30 sıralarında, yolcu peronunda kapıya yaklaşan güvenlik görevlisi F.A.’nın yanına gelen meslektaşı M.K., iddiaya göre sürtünme yoluyla tacizde bulundu. Durumu amirlerine bildiren F.A., Kepez ilçesi Sakarya Polis Merkezi Amirliği’ne giderek meslektaşı M.K.,’den şikayetçi oldu.

ÇALIŞMA YERİ DEĞİŞTİRİLDİ

Şikayet üzeri polis merkezine getirilen M.K. ise F.A.’nın kendisine hakaret ettiğini belirterek şikayetçi olduğunu söyledi. Güvenlik kameralarına yansıyan 7- 8 saniyelik taciz görüntüsü ise polisin delil dosyasına girdi. Otobüs firması, M.K.’nın görev yerini değiştirdi. Olayın ardından sinir krizi geçirip rapor alan F.A., psikolojisinin bozuk olduğunu ve konuşmak istemediğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL