Güncel

Güvenlik-İş Sendikası 1 Mayıs’ta Alanlarda ‘Taşerona Hayır, KİT’lere Kadro’ Taleplerini Yineledi…

TÜRK-İŞ, TÜRK-İŞ’e Bağlı Sendikalar ve binlerce emekçi ile birlikte 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü, Kahramanmaraş depremi nedeni ile depremden etkilenen illere dikkat çekmek için merkezi Adana ili olmak üzere..

Güvenlik-İş Sendikası 1 Mayıs’ta Alanlarda ‘Taşerona Hayır, KİT’lere Kadro’ Taleplerini Yineledi…

TÜRK-İŞ, TÜRK-İŞ’e Bağlı Sendikalar ve binlerce emekçi ile birlikte 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü, Kahramanmaraş depremi nedeni ile depremden etkilenen illere dikkat çekmek için merkezi Adana ili olmak üzere 81 ilde coşku ile kutladı.

Güvenlik-İş Sendikası, Adana’da 1 Mayıs’ı coşku ile kutlayarak Özel Güvenlik İşçilerinin alanlarda ki sesi oldu ve herkes için “Taşerona Hayır, KİT’lere Kadro ve Vergide adaletsizliğe son” talebini tüm Türkiye’ye gösterdi.

1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamalarında Ulusal Kanal canlı yayınına açıklamalarda bulunan Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Tüm işçilerin 1 mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutlayarak işçilerin sorun ve taleplerini gür bir sesle alanlarda haykıracaklarını bildirdi. ÇAĞIRICI ayrıca taşeron sisteminin tamamen kalkması gerektiğini, 696 Sayılı KHK ile kadro kapsamı dışında bırakılan KİT’lerin bir an evvel kadroya alınmasını, Vergi diliminde ki adaletsizliğe son verilmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL