Güncel

Güvenlik-İş Sendikası ‘Birlikte Başaracağız’ sloganıyla sahada…

Güvenlik-İş Sendikası ‘Birlikte Başaracağız’ sloganıyla İBB İSTGÜVEN A.Ş’de  çalışan özel güvenlik görevlileri için sahaya indi. Sendika teşkilatı, hiç bir yere gitmiyoruz sahadayız diyerek örgütlenme yolunda emin adımlarla ilerliyor.. İstanbul Büyük..

Güvenlik-İş Sendikası ‘Birlikte Başaracağız’ sloganıyla sahada…

Güvenlik-İş Sendikası ‘Birlikte Başaracağız’ sloganıyla İBB İSTGÜVEN A.Ş’de  çalışan özel güvenlik görevlileri için sahaya indi.

Sendika teşkilatı, hiç bir yere gitmiyoruz sahadayız diyerek örgütlenme yolunda emin adımlarla ilerliyor..

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’ne bağlı iştirak şirketi olan İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan binlerce özel güvenlik görevlisi için Güvenlik-İş Sendikası yeni dönemde yetki almak için sahaya indi.

3 yıldır örgütlü olan Hak-İş’e bağlı ÖzGüven-Sen Sendikasından memnun olmayan İSTGÜVEN A.Ş özel güvenlik işçileri sahada olan Güvenlik-İş Sendikasına teveccühlerini gösteriyor. İSTGÜVEN A.Ş’de örgütlü bulunan mevcutta ki Sendika, varolan sorunları çözemediği, verdiği vaatleri yerine getiremediği ve adeta özel güvenlik işçilerini gözmezden gelindiği konuşuluyor.

Öte yandan Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI örgütlenme faaliyetleri kapsamında sahaya inerek, ”tüm teşkilatımızla sahadayız. Her bir İSTGÜVEN A.Ş.’de çalışan özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Yan yanayız, sahadayız birlikteyiz. Sendikamızın faaliyetlerini ve bizleri tanımaları için arkadaşlarımızı görev noktalarında ziyaret ediyoruz. Çünki bizler de birer özel güvenlik görevlisiyiz. Birlikte karar alıp birlikte başaracağız” dedi.

ÇAĞIRICI İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik işçileri için bir de videolu mesaj yayınladı…

İSTGüven A.Ş özel güvenlik işçileri ise, bir genel başkanın sahada olmasından kendilerini ziyaret edip dertlerini dinlemelerinden çok memnun kaldıklarını söyleyerek Güvenlik-İş’e üye olduklarını belirttiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL