Güncel

Güvenlik-İş Sendikası Deprem Bölgesinde…

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası deprem felaketinin yaşandığı Adana ve Kahramanmaraş illerinde temaslarda bulundu. Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, gerçekleşen depremin ‘yüzyılın felaketi’ olarak nitelendirdi. ÇAĞIRICI, Bu büyük acının üstesinden..

Güvenlik-İş Sendikası Deprem Bölgesinde…

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası deprem felaketinin yaşandığı Adana ve Kahramanmaraş illerinde temaslarda bulundu.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, gerçekleşen depremin ‘yüzyılın felaketi’ olarak nitelendirdi. ÇAĞIRICI, Bu büyük acının üstesinden ancak birlik içinde, dayanışma ile gelinebileceğini söyledi. İhtiyaç doğrultusunda hazırlanan yardım malzemelerini Sendika üyelerine ve vatandaşlara ulaştırıldığı bildirildi.

Sendikanın Resmi web sitesinden yayınlanan haber şu şekilde;

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ve Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ ile birlikte deprem felaketinin yaşandığı Adana ve Kahramanmaraş illerinde temaslarda bulundu.

Sendikamız depremden etkilenen üyelerimiz ve tüm özel güvenlik görevlileri ile ilgili iletişime geçmek adına depremin gerçekleştiği Adana havalimanı, Kahramanmaraş TCDD, Kahramanmaraş havalimanı, Kahramanmaraş Afşin’de inceleme ve destek ziyaretlerinde bulundu.

Bölge Başkanlıklarımız aracılığı ile deprem illerinde ki tüm üyelerimizin durumları hakkında bilgi alan Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, gerçekleşen depremin ‘yüzyılın felaketi’ olarak nitelendirdi. ÇAĞIRICI, Bu büyük acının üstesinden ancak birlik içinde, dayanışma ile gelinebileceğini söyledi.

Bölgede yapılabilecek her türlü destek için burada bulunduklarını belirten ÇAĞIRICI, İhtiyaç doğrultusunda hazırlanan yardım malzemelerini üyelerimize ve vatandaşlarımıza ulaştırarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Adıyaman, Hatay, Malatya ve diğer deprem bölgesi illerinde gerekli yardım ve hazırlıklar devam ettiğini söyleyen ÇAĞIRICI, Sendikamızın Bölge Başkanları ile depremin yaşandığı illerde yaşanan süreç yakinen takip edilmektedir dedi.

ÇAĞIRICI, ”Depremden etkilenen tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, vefat eden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, aziz milletimize başsağlığı ve yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz. Yaralarımızı hep birlikte saracağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL