Güncel

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı: “Mevlid Kandili, Birlik ve Huzur Günüdür”

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Mevlid Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Çağırıcı, Mevlid Kandili’nin manevi coşku ve huzurunun önemine vurgu yaparak, bu özel günde bir araya gelerek dua etmenin..

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı: “Mevlid Kandili, Birlik ve Huzur Günüdür”

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Mevlid Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Çağırıcı, Mevlid Kandili’nin manevi coşku ve huzurunun önemine vurgu yaparak, bu özel günde bir araya gelerek dua etmenin ve birlik duygularını pekiştirmenin önemine değindi.

Çağırıcı, mesajında şunları belirtti: “Mevlid Kandili, İslam aleminin birlik ve beraberlik içinde manevi duygularını yoğunlaştırdığı, Hz. Muhammed Efendimiz’in dünyaya teşrifinin hatırlandığı özel bir andır. Bu mübarek gecede, dualarımızla bir araya gelerek, milletimizin ve tüm insanlığın huzur ve refahı için dua etmek, dayanışma ve yardımlaşma ruhunu yükseltmek istiyoruz.”

Genel Başkan Çağırıcı, Mevlid Kandili’nin toplumsal barışın güçlenmesine vesile olacak bir fırsat olduğuna işaret ederek, “Adaleti, hoşgörüyü ve sevgiyi esas alan bir toplum olarak, birlikte daha güçlü, daha adil ve daha insanca bir dünya için çaba göstermeliyiz. Bu vesileyle, tüm İslam âleminin Mevlid Kandili’ni tebrik ediyor, bu özel günde birlikte daha güzel yarınlara ulaşma temennisiyle dualarımızı yükseltiyoruz” dedi.

Çağırıcı, tüm sendika üyelerine ve özel güvenlik işçilerine sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir Mevlid Kandili geçirmelerini diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL