Güncel

Güvenlik-İş Sendikası İSTGÜVEN A.Ş’ de Örgütlenme Atağı Gerçekleştiriyor

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, İSTGÜVEN AŞ’ de çalışan özel güvenlik görevlilerini görev noktalarında ziyaret etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN A.Ş’ de Güvenlik-İş Sendikası tüm teşkilatı ile..

Güvenlik-İş Sendikası İSTGÜVEN A.Ş’ de Örgütlenme Atağı Gerçekleştiriyor

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, İSTGÜVEN AŞ’ de çalışan özel güvenlik görevlilerini görev noktalarında ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN A.Ş’ de Güvenlik-İş Sendikası tüm teşkilatı ile sahada örgütlenme çalışmalarına hız vererek , İSTGÜVEN A.Ş özel güvenlik çalışanlarının tüm iştiraklerde hızla TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş’e üye olmaya başladıkları belirtiliyor.

ÇAĞIRICI yaptığı açıklamada, ”Birlikte Başaracağız. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İST GÜVEN A.Ş’de çalışan meslektaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmalarını aktardık, yeni dönem için fikirlerimizi paylaştık kısa zaman içerisinde özel güvenlik emekçilerimizin istedikleri bir toplu iş sözleşmesine kavuşması için sendikal çalışmalarımız devam ediyor.

İSTGÜVEN AŞ’ de Sendikacılık Güvenlik-İş ile başka bir boyut kazanacak. Meslektaşlarımıza söz verip tutulmayan vaatler, sorulmayan hatırlar ve verilmeyen selamlar Sendikamızın ‘Biz Büyük Bir AİLEYİZ’ sloganımızın kazandıracağı anlayış ile değişecek.

Daha iyi bir toplu iş sözleşmesi imzalamak için İSTGÜVEN AŞ Bünyesinde çalışan tüm özel güvenlik işçilerimizi TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikası çatısı altında birleşmeye davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL