Genel

GÜVENLİK-İŞ SENDİKASI, ”İSTGÜVEN A.Ş’DE SAĞLAM VE GÜÇLÜ BİR SENDİKAL ANLAYIŞLA YOLA ÇIKIYORUZ…”

İSTGÜVEN A.Ş’de yeni toplu iş sözleşmesi döneminde yetki almak için Güvenlik İş sendikası örgütlenme çalışmalarına hız verdi. TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı iştirak şirketi olan İSTGÜVEN A.Ş’de..

GÜVENLİK-İŞ SENDİKASI, ”İSTGÜVEN A.Ş’DE SAĞLAM VE GÜÇLÜ BİR SENDİKAL ANLAYIŞLA YOLA ÇIKIYORUZ…”

İSTGÜVEN A.Ş’de yeni toplu iş sözleşmesi döneminde yetki almak için Güvenlik İş sendikası örgütlenme çalışmalarına hız verdi.

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı iştirak şirketi olan İSTGÜVEN A.Ş’de yeni toplu iş sözleşmesi döneminde yetki almak için Güvenlik İş sendikası örgütlenme çalışmalarına hız verdi.

İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik görevlileri ile bir araya gelen Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI örgütlenme çalışmaları değerlendirildiğini belirtti.

İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik görevlileri, mevcutta örgütlü bulunan sendikadan memnun olmadıklarını söyleyerek ”sahada varlığı olmayan malum sendika hiçbir zaman hak ve hukuklarımızı koruyamadı, İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik arkadaşlarımız TÜRK-İŞ Konfederasyonunda, Güvenlik-İş Sendikamızda yeni dönemde güçlü bir şekilde birlikte başarılara imza atmak istiyoruz” dediler.

Sendikanın web sitesinden yayınlanan haberin tamamı şu şekilde;

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI İBB İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik görevlileriyle buluştu…

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ 1.Bölge Başkanlığında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN A.Ş ‘de devam eden örgütlenme çalışmalarımıza yönelik Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik görevlisi üyelerimizle bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız ile bir araya gelerek örgütlenme çalışmalarımız değerlendirildi.

Mevcutta örgütlü bulunan sendikadan memnun olmayan özel güvenlik emekçileri sahada varlığı olmayan malum sendika hiçbir zaman hak ve hukuklarımızı koruyamadı, İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik arkadaşlarımız TÜRK-İŞ Konfederasyonunda, Güvenlik-İş Sendikamızda yeni dönemde güçlü bir şekilde birlikte başarılara imza atmak istiyoruz dediler.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI toplantı sonrası yaptığı açıklamada;

TÜRK-İŞ 1.Bölge Başkanlığımızda İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN A.Ş ‘de devam eden örgütlenme çalışmalarımıza ilişkin öncü arkadaşlarımızla istişare toplantısı gerçekleştirdik..

“Emek En Yüce Değerdir” anlayışı ile “Biz Birlikte Güçlüyüz” ilkemizle TÜRK-İŞ Güvenlik-İş ailesi olarak birlikte başaracağız..

Toplantımıza katılan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan meslektaşlarımız özel güvenlik görevlilerine selam olsun..

El ele birlikte bizler başaracağız..

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Advert

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL