Güncel

Güvenlik-İş Sendikasından 10 kasım mesajı

TÜRKİŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası 10 Kasım münasebeti ile resmi web sitesinden bir mesaj yayımladı.. Sendikadan yapılan açıklama şu şekilde; ATAMIZI SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUZ… Kurtuluş Savaşı’nın önderi Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu..

Güvenlik-İş Sendikasından 10 kasım mesajı

TÜRKİŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası 10 Kasım münasebeti ile resmi web sitesinden bir mesaj yayımladı..

Sendikadan yapılan açıklama şu şekilde;

ATAMIZI SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUZ…

Kurtuluş Savaşı’nın önderi Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 84. Yıldönümünde özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz…

Türk Milletinin Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verdiği bağımsızlık mücadelesi tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır.

Vermiş olduğu bağımsızlık mücadelesi tüm dünyaya örnek olmuş ve işgal altındaki bütün devletlerde bağımsızlık meşalesini tutuşturmuştur.

Atatürk’ün bizler için kurduğu Cumhuriyete, onun ilke ve devrimlerine “demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti” niteliklerini güçlendirerek ve bize emanet ettiği ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarma konusundaki hedefimize doğru emin adımlarla ilerlemeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle vefatının yıl dönümü vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını, bir kez daha Allah’ tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve tüm ecdadımızı şükranla anıyoruz.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL