Güncel

Güvenlik-İş sendikasından Bayram Mesajı

Güvenlik-İş Sendikası Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Kurban Bayramı münasebeti ile resmi web sitesinden bir mesaj yayımladı. Genel Yönetim Kurulu Adına Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI’nın..

Güvenlik-İş sendikasından Bayram Mesajı

Güvenlik-İş Sendikası Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Kurban Bayramı münasebeti ile resmi web sitesinden bir mesaj yayımladı.

Genel Yönetim Kurulu Adına Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI’nın yayımladığı mesajda, Özel güvenlik işçilerinin Bayramlarda dahi vazife başında olduğunu belirterek ”her zorlukta canını hiçe sayan, ailesi ve sevdikleriyle bir arada olamayan, bizim can ve malımızı koruyan Özel Güvenlik Görevlisi arkadaşlarımızın, teşkilatımızın ve üyelerimizin de bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Sendikanın web sitesinden yazılı yapılan Ramazan Bayramı Mesajı Şu Şekilde;

Kurban Bayramının ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyorum.

Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidindeyiz.

Bu yıl 15 Temmuz’un 5. yıldönümü münasebetiyle gelen milli duygunun, dini coşkuyla da birleşerek katlanacağı bir Bayramı geçirmemizi temenni ederim.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi en büyük muradımız ve dileğimizdir.

Bu özel günde dahi vazife başında olan, her zorlukta canını hiçe sayan, ailesi ve sevdikleriyle bir arada olamayan, bizim can ve malımızı koruyan Özel Güvenlik Görevlisi arkadaşlarımızın, teşkilatımızın ve üyelerimizin de bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Bayramlar bir olmaktır, birlik olmaktır…

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Adına
Ömer ÇAĞIRICI
Genel Başkan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL