Güncel

Güvenlik-İş Sendikasından EGM Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ’a Ziyaret

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası ”Özel Güvenlik Haftası” kapsamında Emniyet Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti. Sendikanın resmi web sitesinden yayınlanan haber şu şekilde; Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI,..

Güvenlik-İş Sendikasından EGM Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ’a Ziyaret

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası ”Özel Güvenlik Haftası” kapsamında Emniyet Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Sendikanın resmi web sitesinden yayınlanan haber şu şekilde;

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK ve Galip Bektaş GÜVENÇ, Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Nevzat YAZICI ile TCDD’de özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan Sinem YÜKSEL, Devlet Hava Meydanlarında (DHMİ) özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Emine ÖZBEK, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) görev yapan Hüsnü Melih TEMEL ve PTT Genel Müdürlüğü PTT PAL AŞ’de görev yapan Selami ORAL, ’26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası’ münasebeti ile Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet AKTAŞ ‘ı makamında ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ülkemizde aktif olarak 350 bin özel güvenlik görevlisinin görev yaptığını ifade ederek Beşikten mezara insan hayatının tüm evresinde özel güvenlik görevlilerinin olduğunu dile getirerek, “amacımız özel güvenlik görevlilerinin farkındalığını oluşturarak hak ettiği değere ulaşmasını sağlamak” dedi.

ÇAĞIRICI, EGM Genel Müdürü Sayın AKTAŞ’ın tüm özel güvenlik görevlilerinin de Genel Müdürü olduğunu ve her zaman özel güvenliklerin devletinin emrinde milletinin hizmetinde görev yaptığını belirtti. ÇAĞIRICI ayrıca Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları ve özel güvenlik görevlileri hakkında detaylı bilgilendirmede bulunarak EGM Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ’a tüm özel güvenlikler adına teşekkürlerini iletti.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ, Özel Güvenlik Haftası kapsamında bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu düşünceleri paylaştı:

“Özel Güvenlik teşkilatının 18. Kuruluş yıl dönümünü kutladığını söyleyen AKTAŞ; özel güvenlik görevlileri genel kolluk kuvvetlerinin yardımcı kolluğu mahiyetinde görev yaptığını ve özel güvenlik görevlilerinin bizim parçamız, bizler Teşkilat olarak her zaman biriz ve bütünüz özel güvenlikler bizim mesai arkadaşlarımız diyerek, 81 ilde özel güvenlik görevlilerine yönelik düzenlediğimiz eğitimlerimiz oldukça faydalı geçiyor, tüm özel güvenlik görevlilerinin 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftasını kutluyorum. Güvenlik-İş Sendikasının özel güvenlik görevlilerine yönelik olumlu çalışmaları bakımından tebrik ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL