Güncel

Güvenlik-İş Sendikasından Kandil Mesajı

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İs Sendikası Miraç kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Sendikanın resmi web sitesinden yayımlanan mesaj şu şekilde; Bu gece, müminlerin manevi huzura ulaştıkları, duaların kabul edildiği Miraç gecesi… ”Miraç,..

Güvenlik-İş Sendikasından Kandil Mesajı

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İs Sendikası Miraç kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Sendikanın resmi web sitesinden yayımlanan mesaj şu şekilde;

Bu gece, müminlerin manevi huzura ulaştıkları, duaların kabul edildiği Miraç gecesi…

”Miraç, beşeri hislerden tertemiz bir kulluğa, en yüce mertebeye yükseliştir. Böylesine mübarek bir geceye daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böylesi günler, ruhumuzu karartan kötü duygu ve düşünceleri kalplerimizden atarak, yüreğimizi haset, kin ve düşmanlıktan atarak bütün kötü duygu ve düşüncelerden arınmamıza vesile olacak günlerdir.

Bu manevi iklimi fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açarak yüce dinimizin bizden istediği sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta tüm İslam âleminin, teşkilatımızın, üyelerimizin ve özel güvenlik görevlilerinin kandillerini tebrik ediyor, bu mübarek gecenin birliğimize, kardeşliğimize ve insanlığın hayrına vesile olmasını diliyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL