Güncel

Güvenlik-İş Sendikasından Kandil Mesajı

Türk-İş’ e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sendika mesajında şu ifadelere yer verdi: Bu gece Berat Kandilini idrak edeceğiz. Kurtuluş, af ve arınma gibi anlamlara gelen,..

Güvenlik-İş Sendikasından Kandil Mesajı

Türk-İş’ e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sendika mesajında şu ifadelere yer verdi:

Bu gece Berat Kandilini idrak edeceğiz.

Kurtuluş, af ve arınma gibi anlamlara gelen, ayrıca Mübarek Ramazan Ayının da bir müjdecisi olan Berat gecesi bizlere, kulluk bilinci ve hesap verme şuuruyla suç ve yanlışlardan kaçınmamız, günahlardan arınma ve Yüce Yaratıcının sonsuz rahmet ve merhametine sığınmamızı hatırlatır.

Bu mübarek gün ve gecelerde yapılacak olan dualarımızın daha makbul olacağı inancıyla yüce Allah’a yönelerek ülkemiz milletimiz ve tüm Türk-İslam âlemi için iyiliklerin ve güzelliklerin artması adına dualarımızı gerçekleştirmeliyiz. Bu manevi atmosferden azami şekilde istifade için gayret göstermeliyiz.

 

Başta tüm İslam âlemi olmak üzere teşkilatımızın, üyelerimizin ve özel güvenlik görevlilerinin Berat kandillerini tebrik ediyor, bu mübarek gecenin ülkemize ve islam alemine, barış, huzur, kardeşlik ve refah getirmesini dileyerek, beratımıza vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL