20 Eylül 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 346.435
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.688
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 231
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.949

Advert
Özel Güvenlik Sendika

Güvenlik-İş Sendikasından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu’na Ziyaret

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret etti. Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesinden yapılan yazılı açıklamada; ”Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI..

Güvenlik-İş Sendikasından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu’na Ziyaret

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesinden yapılan yazılı açıklamada;

”Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ve Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette, yetkili ve örgütlü olduğumuz Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımıza bağlı PTT, DHMİ, TCDD ve diğer iş yerlerimizle ilgili istişare edilerek, Sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı’nın ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Sayın Bakanımızı ziyaretimizde üyelerimiz özel güvenlik görevlileri ile ilgili tüm konuları hassasiyetle takip ettiğine şahit olduk.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU’na, şahsıma ve Güvenlik-İş Sendikamıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Advert