Güncel

Güvenlik-İş’ten Regaib Kandili Mesajı

TÜRK-İŞ’ e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI Regaib Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI mesajında şu ifadelere yer verdi: ”Regaib Gecesi, Rahmet ve merhamet kapılarının..

Güvenlik-İş’ten Regaib Kandili Mesajı

TÜRK-İŞ’ e bağlı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI Regaib Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Genel Başkan Ömer ÇAĞIRICI mesajında şu ifadelere yer verdi:

”Regaib Gecesi, Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, dualarının kabul olduğu, Ramazan ayının da içinde bulunduğu üç ayların müjdeleyicisi olarak kabul edilen müstesna gecelerdendir.

Yüce Allah’ın kullarına rahmet ve nimetlerini çokça ihsan ettiği Recep, Şaban ve Ramazan aylarının taçlanacağı Regaib Kandili’ne bir kez daha ulaşmış olmanın verdiği huzuru yaşıyoruz.

Manevi atmosferinde olduğumuz üç aylar ve Regaip gecesini en iyi şekilde değerlendirmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açarak yüce dinimizin bizden istediği sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta tüm İslam âleminin, teşkilatımızın, üyelerimizin ve tüm özel güvenlik görevlilerinin kandillerini tebrik ediyor, bu mübarek gecenin birliğimize, kardeşliğimize ve insanlığın hayrına vesile olmasını diliyorum.

Güvenlik-İş Sendikası
Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL