Özel Güvenlik Sendika

Güvenlik-İş’ten Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu’na Ziyaret

TCDD yetkili sendika olan TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası özel güvenlik görevlilerinin sorun ve talepleri ile yeni ihale dönemindeki ücret düşüklüğüyle ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil KARAİSMAİLOĞLU’nu makamında ziyaret etti…

Güvenlik-İş’ten Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu’na Ziyaret

TCDD yetkili sendika olan TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası özel güvenlik görevlilerinin sorun ve talepleri ile yeni ihale dönemindeki ücret düşüklüğüyle ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil KARAİSMAİLOĞLU’nu makamında ziyaret etti.

Güvenlik-İş Sendikasının resmi web sitesinden yapılan haber şu şekilde;

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, TÜRK-İŞ Genel Mali sekreteri – Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Ramazan AĞAR ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU‘ nu makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette, yetkili ve örgütlü olduğumuz Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımıza bağlı TCDD bünyesinde çalışan özel güvenlik görevlisi üyelerimizin talepleri Sayın Bakanımıza iletildi.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ nın ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, ”Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU’ na duyarlılığından dolayı Güvenlik-İş Sendikamız ve üyelerimiz adına teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL