Güncel

HAK İŞ Genel Başkanı Mahmut ARSLAN’nın Leş Kargaları Benzetmesine Tepkiler Büyüyor

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, HAK İŞ Konfederasyona bağlı Öz Sağlık İş Sendikasının düzenlediği 696 KHK’LI ÇALIŞTAYINDA konuşan Hak-İş Genel Başkanı Mahmut ARSLAN’ ın Leş kargaları benzetmesine sert tepki..

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, HAK İŞ Konfederasyona bağlı Öz Sağlık İş Sendikasının düzenlediği 696 KHK’LI ÇALIŞTAYINDA konuşan Hak-İş Genel Başkanı Mahmut ARSLAN’ ın Leş kargaları benzetmesine sert tepki göstererek açıklamalarda bulundu.

696 KHK’ lı Çalıştay’ında konuşan Hak-İş Genel Başkanı Mahmut ARSLAN, ”Taşerondan kadroya geçiş mücadelesinde işçiyi yalnız bırakanlar, kadro alınacağına inanmayanlar, bizim mücadelemizin başarıya ulaşmasından sonra leş kargalarının saldırdığı gibi işyerlerine saldırlar. Önce Sağlık Bakanlığında sonra Aile Bakanlığında…” sözlerine tepkiler çığ gibi büyüyor.

ARSLAN’ ın ‘leş kargalarının saldırdığı gibi işyerlerine saldırlar. Önce Sağlık Bakanlığında sonra Aile Bakanlığında’ sözleri sonrası işçilerden ve Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI’ dan sert tepki geldi.

ÇAĞIRICI, Mahmut ARSLAN’ a sosyal medya platformu Youtube kanalı üzerinden görüntülü video ile cevap verdi. ÇAĞIRICI, ”LEŞ ve LEŞ kargası kelimesinin en iyi cevabını İşçi kardeşlerimizin vereceğinden de şüphemiz yoktur..” ifadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL