Güncel

Hastanede 2 doktor, 2 güvenlik görevlisi ile polis ve jandarmayı darbetti

VAN’da trafik kazasında ayağından yaralanan kişinin, kaldırıldığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinde görevli 2 doktor, 2 güvenlik görevlisi, 1 polis ve 1 jandarma görevlisini darp ettiği belirtilerek suç duyurusunda..

Hastanede 2 doktor, 2 güvenlik görevlisi ile polis ve jandarmayı darbetti

VAN’da trafik kazasında ayağından yaralanan kişinin, kaldırıldığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinde görevli 2 doktor, 2 güvenlik görevlisi, 1 polis ve 1 jandarma görevlisini darp ettiği belirtilerek suç duyurusunda bulunuldu.

Olay,  önceki gün Edremit İlçesindeki Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Acil Servisinde meydana geldi. İpekyolu ilçesinin Karşıyaka Mahallesi’nde trafik kazası sonucu hastanenin acil servisine kaldırılan ismi açıklanmayan 24 yaşındaki kişi; 2 doktor, 2 güvenlik görevlisi, 1 jandarma ve 1 polis memuruna saldırarak darbetti. Yaşanan olay üzerine, Hastane yönetimi bu kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. Yaralı saldırgan tedavisi için başka bir hastaneye sevk edildi.
BAŞHEKİMDEN AÇIKLAMA
Yaşanan şiddet olayı ile ilgili Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik, polis, güvenlik görevlileri ve sağlık çalışanlarının katılımıyla olayın yaşandığı Acil Servis önünde basın açıklaması yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL