Güncel

Hayati Küçük’ün “FETÖ’cüler özel güvenlik sektöründe cirit atıyor” skandal açıklamasına tepkiler büyüyor

Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı ve araştırmacı yazar Hayati Küçük, Mehmet Özmen’in hazırlayıp sunduğu “Ülke Gündemi” programında ve Yeniakit Gazetesine, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki provokatörlerin provokasyonu ve FETÖ’nün bu olaylardaki etkisine ilişkin flaş..

Uluslararası Kafkas Vakfı Başkanı ve araştırmacı yazar Hayati Küçük, Mehmet Özmen’in hazırlayıp sunduğu “Ülke Gündemi” programında ve Yeniakit Gazetesine, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki provokatörlerin provokasyonu ve FETÖ’nün bu olaylardaki etkisine ilişkin flaş açıklamalarda bulundu.

Hayati KÜÇÜK yaptığı açıklamalarda, “FETÖ’cüler özel güvenlik sektöründe cirit atıyor.   FETÖ’nün bugün özel güvenlik sistemini çok etkili bir şekilde kullandığını görüyoruz” söylemleri ile bir anda tepkilerin odağı oldu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya da çağrıda bulunan Hayati Küçük, şöyle konuştu:

“FETÖ’cüler özel güvenlik sektöründe cirit atıyor.   FETÖ’nün bugün özel güvenlik sistemini çok etkili bir şekilde kullandığını görüyoruz. Özel güvenlik sektöründe FETÖ unsurlarının temizlenmediğine dair somut bilgiler alıyorum. İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun özel güvenlikte çalışan her bir kişiye yönelik FETÖ incelemesi yapması gerektiğini düşünüyorum ve buna ilişkin acilen bir çalışma yapılmalıdır. Ayrıca emniyet mensuplarımızın ikamet ettikleri sitelerde de FETÖ anlamında ciddi bir incelemenin yapılması şarttır.” açıklamasında bulundu.

 

Hayati Küçük’ün “FETÖ’cüler özel güvenlik sektöründe cirit atıyor” skandal açıklamalısına tepkiler büyüyor

“FETÖ’cüler özel güvenlik sektöründe cirit atıyor” sözleriyle tepki çeken KÜÇÜK yapmış olduğu bu skandal açıklama ile özel güvenlik görevlilerince tepki çekerken sendikalardan bu konuda açıklama yapılacağı duyuruldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL