Güncel

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Özel Güvenlik Görevlilerini Ağırladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Özel Güvenlik Haftası münasebetiyle özel güvenlik heyetini makamında kabul etti. İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası vesilesiyle Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Özel Güvenlik Görevlilerini Ağırladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Özel Güvenlik Haftası münasebetiyle özel güvenlik heyetini makamında kabul etti.

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası vesilesiyle Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Ömer Çağırıcı ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Görüşmeye Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Güvenlik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Durcuk, Galip Bektaş Güvenç ve Fevzi Karataş ile TCDD’de özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan Sinem Yüksel, Devlet Hava Meydanlarında güvenlik görevlisi olarak çalışan Emine Özbek, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi’nde gören yapan Hüsnü Melih Temel ve PTT’de özel güvenlik görevlisi Sinan Işık’ı katıldı.

Gerçekleştirilen ziyarete ülkemizde görev yapan 332.769 özel güvenlik görevlisinin sorun ve talepleri ile ilgili genel anlamda istişarede bulunulduğu ifade edildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL