Güncel

İki kadın birbirine girdi araya özel güvenlik görevlisi girdi

İstanbul’da Eminönü’nden, Üsküdar’a gitmek isteyenler iskele önünde uzun kuyruk oluşturdu. İskelede bekleyen kişiler arasında iki kadın arasında kavga çıktı. Kadınlardan biri, önünde bekleyen kadınla yavaş hareket ettiği için tartışmaya başladı…

İki kadın birbirine girdi araya özel güvenlik görevlisi girdi

İstanbul’da Eminönü’nden, Üsküdar’a gitmek isteyenler iskele önünde uzun kuyruk oluşturdu. İskelede bekleyen kişiler arasında iki kadın arasında kavga çıktı. Kadınlardan biri, önünde bekleyen kadınla yavaş hareket ettiği için tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede arbedeye dönüştü. O kadınlardan biri turnike üzerine çıkarak tartıştığı kadına uçan tekme attı. İskeledeki özel güvenlik görevlileri kavgayı ayırdı.

Salgın nedeniyle sık sık sosyal mesafe konusunda uyarılar yapılırken, Eminönü-Üsküdar Vapur İskelesi’nde akşam saatlerinde yoğunluk nedeniyle tansiyon yükseldi.

Saldırıya uğrayan kadın olayı şöyle anlattı:

“Valizle girenler diğer tarafta bekliyormuş. Benim yanımda çocuğum var. Sırada beklerken önümden biri geçti.

“Turnikeye ikinci akbili basmak için biraz beklememiz gerekiyor. Hemen geçemiyoruz. Arkamdaki iki kadın ‘niye geçmiyorsun’ diye bana bağırdı.”

“Sen bana neden bağırıyorsun dedim. Doğu Türkistanlıyım. O da bana ‘sen ne diyorsun, git ülkene’ dedi. Turnikenin üzerine atlayarak benim üstüme gelmeye çalıştı. Şükürler olsun ki özel güvenlik görevlisi araya girerek saldırgan kadını uzaklaştırdı. o kadın hakkında da şikayette bulundum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL