Güncel

İSTGÜVEN A.Ş’de Güvenlik-İş Rüzgarı…

İSTGÜVEN A.Ş’de Güvenlik-İş Rüzgarı: Güvenlik-İş Sendikası Yetkiyi Almak Üzere… İSTGÜVEN A.Ş’de yeni toplu iş sözleşmesi görüşmeleri yapılabilmesi için yetki sürecinin bitimine saatler kaldı. Perşembe gecesine kadar sürecek olan üyelik işlemleri sonunda..

İSTGÜVEN A.Ş’de Güvenlik-İş Rüzgarı…

İSTGÜVEN A.Ş’de Güvenlik-İş Rüzgarı: Güvenlik-İş Sendikası Yetkiyi Almak Üzere…

İSTGÜVEN A.Ş’de yeni toplu iş sözleşmesi görüşmeleri yapılabilmesi için yetki sürecinin bitimine saatler kaldı. Perşembe gecesine kadar sürecek olan üyelik işlemleri sonunda yetkili sendika belli olacak…

19. İş kolunda faaliyet gösteren sendikalardan DİSK Güvenlik-Sen, HAK-İŞ ÖzGüven-Sen ve TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikası İSTGÜVEN A.Ş’de yetkiyi almak istiyor.

Güvenlik-Sen İSTGÜVEN A.Ş örgütlenmesinde sınıfta kalırken Güvenlik-Sen’e üye olan özel güvenlik görevlileri Güvenlik-İş Sendikasına geçtiği ÖzGüven-Sen’de Güvenlik-İş Sendikasına üye olan özel güvenlik görevlilerine baskı ve tehdit uygulayarak istifaya zorladığı gelen bilgiler arasında.

 

İSTGÜVEN A.Ş’de adeta Güvenlik-İş Sendikası rüzgarı eserken özel güvenlik görevlileri sahada Güvenlik-İş Teşkilatını görmekten memnun.

 

Güvenlik-İş Sendikası yetki sürecinin bitimine saatler kala hala İSTGÜVEN A.Ş’de çalışan özel güvenlik görevlilerini görev noktalarında ziyaretlerine devam ediyor.

Öte yandan Güvenlik-İş Sendikası üyelerine yetkiyi almak üzere olduğunu üyelerine kısa mesaj çekerek bildirdi..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL