Güncel

İSTGÜVEN AS özel güvenlikler, Güvenlik-İş’i tercih ediyorlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İSTGÜVEN AŞ’de çalışan İstanbul’un 1.300 farklı noktasında 10 bin özel güvenlik görevlisi ile 7/24 görev yapan özel güvenlik görevlileri şuan mevcutta ki sendikadan memnun olmadıklarını beyan..

İSTGÜVEN AS özel güvenlikler, Güvenlik-İş’i tercih ediyorlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İSTGÜVEN AŞ’de çalışan İstanbul’un 1.300 farklı noktasında 10 bin özel güvenlik görevlisi ile 7/24 görev yapan özel güvenlik görevlileri şuan mevcutta ki sendikadan memnun olmadıklarını beyan ederek sendikalarını değiştiriyorlar.

Yaklaşık 10 Bin özel güvenlik görevlisinin çalıştığı İST GÜVEN AŞ’de Yetkili Sendika Cuma günü belli olacak. Perşembe gecesine kadar üyelik işlemleri devam edecek.

İSTGÜVEN AŞ.’de çalışan özel güvenliklerin şuanda ki mevcut sendikadan HAK-İŞ’e bağlı Öz Güven-Sen Sendikasından istifa ederek TÜRK-İŞ’e bağlı GÜVENLİK-İŞ Sendikasını tercih ettiği görülüyor.

‘Biz Birlikte Güçlüyüz’ sloganıyla Güvenlik-İş Sendikasının Tüm Teşkilatı Sahada

Güvenlik-İş’in tüm teşkilatı ile  ‘Biz Birlikte Güçlüyüz’ sloganıyla sahada örgütlenme çalışmalarını titizlikle yürüttüğü, tüm özel güvenliklerin ziyaret edildiği ve yeni dönem toplu iş sözleşmesi için bilgilendirildiği gelen bilgiler arasında.

 

Güvenlik İş Sendikası sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu açıklamada;

”İST GÜVEN’de çalışan özel güvenlik emekçilerinin sendikamızı tercih ettiği ve TÜRK-İŞ çatısı altında buluştukları için teşekkür ediyoruz.Bize olan inançlarını boşa çıkarmayarak,çalışma hayatında yaşamış olduğu ekonomik ve sosyal sorunların üstesinden geleceğimiz bir toplu iş sözleşmesi imzalayacağımızdan kimsenin şuphesi olmasın.

Bugün  Her dönemde önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış, ülkemizin adeta kalbi olan İSTANBUL’u,İSTANBUL’da yaşayan vatandaşlarımızı,gerek soğuk havada,gerek güneş altında,gerek ayakta görev yaparak canla başla koruyan ve özel güvenlik sektöründe duruşları ile özel güvenlik mesleğinde farkındalık oluşturan tüm özel güvenlik emekçilerimize yakışır bir toplu iş sözleşmesi için sahadayız,sizlerden gelen her sorunu kalem kalem yazdık,Bir olacağız ve her zaman diri olacağız” açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL