Güncel

Güvenlik-İş Sendikası, İSTGÜVEN AŞ’de örgütleniyoruz…

Güvenlik-İş Sendikası, İSTGÜVEN AŞ’de örgütlenme çalışmalarına hız verdi. Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, dün katıldığı canlı yayın programında açıklamalarda bulundu. ÇAĞIRICI katıldığı televizyon kanalında, özel güvenlik sektörü, çalışma hayatı,..

Güvenlik-İş Sendikası, İSTGÜVEN AŞ’de örgütlenme çalışmalarına hız verdi.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, dün katıldığı canlı yayın programında açıklamalarda bulundu. ÇAĞIRICI katıldığı televizyon kanalında, özel güvenlik sektörü, çalışma hayatı, KİT’ler ve örgütlenmeye kadar pek çok konularda açıklamalarda bulundu.

ÇAĞIRICI İSTGÜVEN AŞ’de örgütlenme çalışmaları ile ilgili, ”Teşkilatımız sahada… Sendikamızın yapısını ve yaptığımız çalışmaları anlatıyoruz ve tercihi yine özel güvenlik görevlilerine bırakıyoruz. İSTGÜVEN AŞ’de çalışan özel güvenlik görevlilerinin tercihi de yine Sendikamız oluyor. En kısa zamanda çoğunluğu sağlayarak çok güzel bir toplu iş sözleşmesi imzalamak istiyoruz. Sendikamızın tüm yöneticileri ve teşkilatımız birer özel güvenlik görevlisi. Kendimizi onların yerine koyuyoruz. Yetkiyi aldıktan sonra var olan sorunların çözümü için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL