Güncel

Jandarmadan özel güvenlik personeline KAAN ve KADES eğitimi

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube tarafından özel güvenlik personeline meydana gelebilecek olayların önlenmesi amacıyla ”KAAN – KADES” eğitimleri verildi. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı birçok alanda verdiği eğitimlere hız kesmeden..

Jandarmadan özel güvenlik personeline KAAN ve KADES eğitimi

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube tarafından özel güvenlik personeline meydana gelebilecek olayların önlenmesi amacıyla ”KAAN – KADES” eğitimleri verildi.

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı birçok alanda verdiği eğitimlere hız kesmeden devam ediyor. Eğitimler çerçevesinde özel güvenlik görevlileri ile bir araya gelen İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şubesi ekipleri Kamusal Asayiş Analiz Nitelik (KAAN), Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele (KADES) ve Çevre Kanunu konularında eğitimler verdi. Özel güvenlik görevlilerinin asayiş konularında kolluk kuvvetlerine destek olunması amaçlanan eğitimlerde özel güvenlik görevlilerine yetki ve önlemler hakkında da bilgiler verildi.

Aksaray'da Jandarma İl Komutanlığı Asayiş Şubesi Tarafından Özel Güvenlik Görevlilerine KADES ve KAAN Eğitimleri Verildi

İl Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalara ve farkındalık eğitimlerine hız kesmeden devam edilecektir” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL