18 Ocak 2022 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 418.253
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 69.658
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 157
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 77.612

Güncel

KAAN projesi Düzce de başlatıldı

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığınca Kaan Projesi Düzce’de başlatıldı. Bu kapsamda katılımcılara eğitim verildi. Emniyet Genel Müdürlüğü ülke genelinde huzurun sağlanması, genel kolluk, özel güvenlik işbirliği ve entegrasyonu..

KAAN projesi Düzce de başlatıldı

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığınca Kaan Projesi Düzce’de başlatıldı. Bu kapsamda katılımcılara eğitim verildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü ülke genelinde huzurun sağlanması, genel kolluk, özel güvenlik işbirliği ve entegrasyonu için başlattığı Kaan projesini Düzce’de de başlattı.

Türkiye benim ülkem, Türkiye için bende hazırım sloganı ile başlatılan Kaan Uygulamasında, kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette görev yapan özel güvenlik görevlilerinin görev yaptıkları kamu hastaneleri, eğitim kurumları, havalimanları, alışveriş merkezleri, park ve bahçeler ile toplu taşıma istasyonları ve güzergahlarında bulunan tüm özel güvenlik görevlilerine yönelik Düzce’de eğitim gerçekleştirildi.

Özel Güvelik Denetleme Başkanlığı tarafından verilen eğitime Düzce’de 226 güvenlik görevlisi, 36 güvenlik sorumlusu, site yöneticileri ve 23 genel kolluk personeli olmak üzere toplamda 276 kişiye eğitim verildi. (Kaynak İHA)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Advert