Güncel

Kamu ve Özel Sektöre 81 İlde Özel Güvenlik Personeli Alım İlanı

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla Türkiye Geneli 81 ilde kamuya ve özel sektöre toplamda 105 bin 488 işçi alımı yapılacak. Çok sayıda özel güvenlik görevlisi alımı, başvuru şartları, başvuru adresi haberimizin..

Kamu ve Özel Sektöre 81 İlde Özel Güvenlik Personeli Alım İlanı

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla Türkiye Geneli 81 ilde kamuya ve özel sektöre toplamda 105 bin 488 işçi alımı yapılacak. Çok sayıda özel güvenlik görevlisi alımı, başvuru şartları, başvuru adresi haberimizin devamında…

 

Kamu ve özel sektörün verdiği ilanlarda çok sayıda işçi alımı yapılıyor. Ülke geneli dağılımlara baktığımız zaman şuan itibariyle 102 bin 488 personel alımı için iş başvuruları devam ediyor.

 

1523 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Yayınlanan iş ilanlarına baktığımız zaman en çok alım beden işçisi (genel) statüsünde yapılacak. Türkiye geneli beden işçisi 19 bin 516 kişi alınacak. Bunu 4 bin 79 kişiyle satış danışmanı/uzmanı, 3 bin 609 kişiyle temizlik görevlisi takip ediyor. Çokça adayın başvurmak istediği Özel Güvenlik Görevlisi kadrosuna 1523 kişi alınacak. Silahsız 1251, silahlı 272 personel alınacak

 

Başvuru Nasıl Yapılır, Şartlar Nelerdir?

Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılmaktadır. İŞKUR üzerinden açık işleri sayfasına gelip oradan çalışmak istediğiniz şehri seçip ara tuşuna bastıktan sonra karşınıza seçenekler çıkacaktır. Her işyerinin ve her pozisyonun farklı başvuru şartları bulunmaktadır.

 

BAŞVURU SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

En Fazla Alınacak İş Kolları

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL