Güncel

Kamuda çalışan özel güvenlik işçilerini ilgilendiriyor.. Yeni kıyafete geçiş son gün 15 Eylül…

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli özel güvenlik görevlilerinin hali hazırda kullandığı kıyafetler rafa kalkıyor… Yeni kıyafete geçiş için son gün 15 Eylül… Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan özel güvenlik görevlilerine..

Kamuda çalışan özel güvenlik işçilerini ilgilendiriyor.. Yeni kıyafete geçiş son gün 15 Eylül…

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli özel güvenlik görevlilerinin hali hazırda kullandığı kıyafetler rafa kalkıyor… Yeni kıyafete geçiş için son gün 15 Eylül…

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan özel güvenlik görevlilerine ait üniformalara ilişkin yönerge 15 Mayıs 2020 itibariyle, içişleri bakanı Sayın Süleyman Soylu tarafından imzalanarak yürürlüğe girmişti.

15 Mayıs 2020 tarihinde yürürlüğe giren yönergede kamu kurum ve kuruluşlarında özel güvenlik görevlileri üniformaları halihazırdaki üniformalarla 15 Eylül 2021 tarihine kadar görev yapabilecekleri bildirilerek bu tarihten sonra yönergeye aykırı hareket eden kurum ve kuruluşlar için cezai işlem başlatılacağı belirtilmişti.

Ayrıca talep etmeleri halinde özel güvenlik şirketleri/özel güvenlik birimleri, bakanlık/valilikten onay alıp üniforma kataloglarını yenileyerek üniformaları kullanabilecekleri duyurulmuştu…

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL