Güncel

Karantinayı delip bankaya gelen şahsı özel güvenliğin dikkati yakalattı

Virüse yakalandı, karantinayı delip bankaya koştu, özel güvenliğin dikkatiyle yakalanan şahsa ceza kesildi. Kastamonu’da koronavirüs sonuçları pozitif çıkan hasta, insan sağlığını hiçe sayıp karantinayı delerek evden çıkıp bankaya gitti. Varyantların..

Karantinayı delip bankaya gelen şahsı özel güvenliğin dikkati yakalattı

Virüse yakalandı, karantinayı delip bankaya koştu, özel güvenliğin dikkatiyle yakalanan şahsa ceza kesildi.

Kastamonu’da koronavirüs sonuçları pozitif çıkan hasta, insan sağlığını hiçe sayıp karantinayı delerek evden çıkıp bankaya gitti.

Varyantların etkisiyle bulaşıcı ve ölümcül etkilerinde artış yaşanan koronavirüs, aşısızlığın yanı sıra bilinçsizlik sebebiyle de artmaya devam ediyor. Kastamonu’da bir vatandaş, hastalığa yakalanmasının ardından evde karantinaya girmek yerine bankaya koştu. Özel güvenlik görevlisinin dikkati ile yakalanan şahsa ceza verildi.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İHBAR ETTİ

Edinilen bilgiye göre, Cide ilçesinde yaşayan M.H., kredi taksitini ödemek için dışarı çıktı. Bankaya giden M.H., yapılan HES kodu sorgulamasında korona virüs test sonucunun pozitif olduğu ve karantinada olması gerektiği belirlendi. Bankanın güvenlik görevlisi, emniyet güçlerini arayarak durumu bildirdi.

KYK YURDUNDA ZORUNLU KARANTİNAYA ALINDI

Olay yerine gelen polis ekipleri, test sonucu pozitif çıkan ve karantinada olması gereken M.H.’yi Kredi ve Yurtlar Kurumuna götürerek zorunlu karantinaya aldı. Ayrıca şahsa karantina kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle cezai işlem uygulandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL