Güncel

Kars’ta Özel Güvenlik Görevlilerine eğitim verildi

‘Güvenli Okul, Güvenli Eğitim” konulu düzenlenen seminer, Kafkas Üniversitesi Ahmet Arslan Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Konferansa Kafkas Üniversitesi bünyesinde çalışan Koruma ve Güvenlik Görevlileri ile diğer kurumlarda..

Kars’ta Özel Güvenlik Görevlilerine eğitim verildi

‘Güvenli Okul, Güvenli Eğitim” konulu düzenlenen seminer, Kafkas Üniversitesi Ahmet Arslan Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Konferansa Kafkas Üniversitesi bünyesinde çalışan Koruma ve Güvenlik Görevlileri ile diğer kurumlarda görev yapan Koruma ve Güvenlik Görevlisi çalışanları katılım sağladı.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde Kars Emniyet Müdürlüğü’nce düzenlenen seminer 2 gün sürecek.

Eğim seminerinde Özel güvenlik personellerine uyuşturucu, okul çevresi ve içerisindeki güvenlik sorumluluğu gibi bilgilendirmeler yapılıyor.

Seminere katılanlara girişte Kovid19 tedbirleri kapsamında dezenfekten kullandırılarak, maskesi olmayanlara maske verilerek içeri alındı. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak oturulması sağlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL