Güncel

Kocaeli Devlet Hastanesi’ndeki Özel Güvenlik Görevlileri deprem bölgesinde görevlendirildi

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde görev yapan 10 Özel Güvenlik Görevlisi, 10 ilde yaşanan deprem nedeniyle Kahramanmaraş’taki Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde görev yapmak üzere afet bölgesine gitti. Kahramanmaraş’ta meydan gelen ve 10..

Kocaeli Devlet Hastanesi’ndeki Özel Güvenlik Görevlileri deprem bölgesinde görevlendirildi

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde görev yapan 10 Özel Güvenlik Görevlisi, 10 ilde yaşanan deprem nedeniyle Kahramanmaraş’taki Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde görev yapmak üzere afet bölgesine gitti.

Kahramanmaraş’ta meydan gelen ve 10 ilde yıkıma sebebiyet veren deprem sonrası Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimliği bünyesinde çalışan 10 Özel Güvenlik Görevlisi 7 Şubat Salı günü depremin merkez üssü Kahramanmaraş iline gönüllü olarak gitti.

Deprem bölgesine geçen Özel Güvenlik Görevlileri’ni resmi olarak deprem bölgelerinde çalışmak üzere geçici olarak Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde göreve başladı.

Emniyet birimleri ile koordineli bir şekilde çalışan Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimliği Özel Güvenlik Görevlileri’ne çeşitli görevler verilerek özellikle deprem bölgesinde yaşanabilecek yağma ve hırsızlık olaylarına karşı müdahalede bulunma yetkisi verilirken bugüne kadar televizyon gibi elektronik eşyaları çalan 3 yağmacıyı etkisiz hale getirerek, emniyet birimlerine teslim ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL