Güncel

Köpeğin saldırısına uğrayan çocuğu okul güvenliği kurtardı

Köpeğin saldırısına uğrayan çocuğu okul güvenliği kurtardı. Küçük çocuğun dehşet anları kamerada… Van’da sokakta yürürken bir köpeğin saldırısına uğrayan 13 yaşındaki çocuğun imdadına okulun güvenlik görevlisi yetişti. Bir süre köpekle..

Köpeğin saldırısına uğrayan çocuğu okul güvenliği kurtardı. Küçük çocuğun dehşet anları kamerada…

Van’da sokakta yürürken bir köpeğin saldırısına uğrayan 13 yaşındaki çocuğun imdadına okulun güvenlik görevlisi yetişti. Bir süre köpekle boğuşarak kendisini kurtarmaya çalışan çocuğun kolları, bacakları ve karnında diş izleri olduğunu söyleyen güvenlik görevlisi ‘Kim olsa aynı şeyi yapardı’ dedi. O anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Van’da bir köpeğin saldırısına uğrayarak yaralanan 13 yaşındaki çocuğun dehşet anları, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Küçük çocuğu saldırıdan okulun güvenlik görevlisi kurtardı.

Van’ın İpekyolu ilçesinde köpeğin saldırısına uğrayan çocuğu okul güvenlik görevlisi Murat Borazan kurtardı. Sabah saatlerinde okul yolunda köpeğin saldırısına uğrayan 13 yaşındaki Harun Işık, küçük sıyrıklarla olayı atlattı.

Karnından ısırılan küçük çocuk kaçmaya fırsat bulamadı.

 

“Orada kim olsaydı aynı şeyi yapardı”

O anları anlatan okul güvenlik görevlisi Murat Borazan, şu ifadeleri kullandı:

“Dışarı çıktığımda sesleri duydum. Karşı binadan bir bayan seslendi, okulun yan tarafına baktığımda köpek çocuğa saldırıyordu. Köpeğin çocuğa saldırdığını görür görmez oraya doğru koştum ve elimden geleni yapmaya çalıştım. Orada kim olsaydı aynı şeyi yapardı.”

 

“Kollar ve bacaklarında diş izleri vardı”

“Köpek, karın bölgesinden çocuğu ısırmıştı, yine kollar ve bacaklarında diş izleri vardı, kıyafetleri parçalanmıştı” dedi.

Köpeğin saldırısından dolayı korku dolu anlar yaşadığını ifade eden Harun Işık ise kendisini kurtaran özel güvenlik ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL