Güncel

Koronaya yakalandı… Sigarayı Bıraktı… 0 Km otomobil sahibi oldu

Adana’da, Seyhan Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren Sigara Bırakma Polikliniği, pandemiyi fırsata çevirerek hastanede korona virüs tedavisi gören 20 kişinin sigarayı bırakmasını sağladı. Pandemi döneminde sigarayı bırakanlardan bir de özel..

Koronaya yakalandı… Sigarayı Bıraktı… 0 Km otomobil sahibi oldu

Adana’da, Seyhan Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren Sigara Bırakma Polikliniği, pandemiyi fırsata çevirerek hastanede korona virüs tedavisi gören 20 kişinin sigarayı bırakmasını sağladı.

Pandemi döneminde sigarayı bırakanlardan bir de özel güvenlik görevlisi Murat Dönmez oldu.

Sigarayı bıraktı 0 kilometre otomobil aldı

Korona virüse yakalandıktan sonra sigarayı bırakmaya karar veren özel güvenlik görevlisi Murat Dönmez ise sigarayı bıraktıktan sonra 0 kilometre bir otomobil aldığını söyledi. Dönmez, “Günde 2 paket sigara içen bir insandım. Sürekli de rahatsız oluyordum. Şuan bıraktığım için çok mutluyum. Uyku düzenim rahatladı, huzurlu oldum, stresim azaldı. Korona virüs geçirdikten sonra bırakmayı düşündüm. Ben sigara içerken hiçbir şeyin sahibi değildim ama şuan 0 bir araç aldım kendime herkese tavsiye ediyorum” dedi.

Sigarayı herkesin bırakmasını tavsiye eden Dönmez, “İnsanlar bırakmaktan kesinlikle korkmasınlar. Herkes bırakmalı çünkü sigarayı bıraktıktan sonra daha huzurlu, mutlu olacaklar. Evde ki huzuru bile etkiliyor. Sigara insanların hayatında olmamalı. Hem maddi hem de manevi olarak rahatlıyorsunuz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL