Güncel

NEVÜ özel güvenlik personeline “Narkorehber Eğitimi” verildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) bünyesinde görev yapan güvenlik personeline yönelik Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından “Narkorehber Eğitimi” verildi. Kovid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında..

NEVÜ özel güvenlik personeline “Narkorehber Eğitimi” verildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) bünyesinde görev yapan güvenlik personeline yönelik Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından “Narkorehber Eğitimi” verildi.

Kovid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında teknik alt yapısı NEVÜ Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından sağlanan ve çevrimiçi olarak düzenlenen “Narkorehber Eğitimi”ne, üniversitede görev yapan tüm güvenlik personeli katıldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi personelleri tarafından verilen eğitimde güvenlik personelleri; uyuşturucu ile topyekün mücadelede ailenin ve toplumun önemi, ebeveynlerin dikkat etmesi gereken hususlar, uyuşturucu maddeler ile bu maddeleri kullanan şahıslarda meydana gelen ruhsal ve bedensel değişiklikler hakkında bilgilendirildi.

Düzenlenen eğitimde ayrıca güvenlik görevlilerinin kolluk birimlerine nasıl daha etkin destek sağlayabilecekleri konusunda bilgi aktarıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL